Město UNHOŠŤ

diskuzní fórum
Právě je stř 20. čer 2018 1:05:45

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2018 15:15:54 

Dobrý den.
Dne 14.ledna 2018 jsem upozorňoval na adresu muunhost@muunhost.cz na nebezpečný stav části vozovky kvůli výtlukům. Dne 23. ledna 2018 jsem dostal odpověď od paní starostky stylem "jeden o voze, druhý o koze" :("vzhledem ke stavu silnice Na Rybníčku mám obavy, že pouhá oprava výtluků moc nepomůže – chtělo by to celkovou opravu komunikace. Bohužel je problém, že městu patří jen část pozemků a řešení by vyžadoval celý prostor. Uvidíme, zda se nám podaří dohodnout s majiteli pozemků o jejich převodu, aby se mohla řešit celá komunikace. Těch problematických míst a špatných silnic je ve městě pořád ještě dost, i když se je snažíme postupně opravovat. Kde nejsou majetkové problémy, jde to rychleji... Například na konci Dvořákovy ulice je komunikace zrovna v soukromém majetku. Mrzí mne, že zatím nemám pro Vás lepší zprávu. Jakékoliv opravy bude možné dělat nejdříve na jaře." )
Upozorňuji, že odpověď mě ale vůbec neuspokojila. Nežádal jsem opravu celého "ÚČKA" ulic Dvořákova a Na Rybníčku. To, že např. celá část cesty kolem nechvalně známé trafostanice /z jiného soudku...že, zasvěcení ví.../patří právě nám majitelům bytů z domů 913 a 914 víme.. Žádám jménem svým (Mgr. Jiří Wagner) - a mluvím i za nespokojené spoluobčany v této lokalitě, o urgentní zaplnění děr, kdy řidiči jsou nuceni během dne zajíždět až k parkujícím vozidlům, aby se dírám vyhnuli!! Snad by Město z rozpočtu tolik nestálo toto vyřešit!! Až se zde stane úraz, měli jste to podvakrát černé na bílém jako upozornění. Nevím, zda se mám o fotodokumentaci podělit s některou z TV, či Ministerstvem dopravy nebo vnitra - myslím, že je to zbytečné. Nejde o nic jiného, než o vyspravení části vozovky po odbočení z ulice Komenského do ulice Na Rybníčku. S pozdravem člen diskuzního fóra Kolář.

PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2018 12:22:53 

Dobrý den, pane Wagnere,
v zimním období nebyl vhodný čas pro opravy výtluků, ty je možné realizovat až nyní. Přesto se po opakované prohlídce na místě domníváme, že Vámi zmiňované poškození vozovky nelze řešit jen opravou výtluků, komunikace je celkově ve špatném stavu. A lepší to není ani s přilehlým okolím. Investiční technik tedy v současnosti hledá nejvhodnější řešení, jak tuto poškozenou komunikaci opravit.
S pozdravem,
I. Koulová

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]