Město UNHOŠŤ

diskuzní fórum
Právě je čtv 23. lis 2017 2:29:27

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tříděný Odpad
PříspěvekNapsal: pon 26. čer 2017 9:59:19 

Dobrý den pane, napsal jsem pouze varování že pokud se udělá pěší průchod z ulice Jahodová do ulice Hluboká bude tento velmi pravděpodobně pojížděn motorovými vozidly (i když třeba jednostopými).
To není kritika nikoho, to je pouhé konstatování.
Omlouvám se že moje vyjadřování není moc sluníčkové a že si přeji zůstat v anonymitě. S pozdravem Gabuliatko

Předmět příspěvku: Re: Tříděný Odpad
PříspěvekNapsal: pon 26. čer 2017 12:44:56 

Dobrý den Gabuliatko,
děkuji za objasnění. Vaše původní informace byla špatně pochopena a tedy i já se omlouvám za svůj výpad.
Jak jsem psal, nemáme problém mít kontejnery na recyklovaný odpad před naším pozemkem. Bylo by splněno
přání obyvatel ulice Jahodová na tyto kontejnery.
Zneprůchodnění nebylo naším přáním. I branky nám byli "řádně" rozmluveny. A po pravdě se ani většině obyvatel ulice Hluboká ani moc nedivím. Bohužel toto vzniklo v době,
kdy z ulice Jahodová snad existovala jen na plánech.
My jsme se přistěhovali z Modletic ( ano, jsme náplava :-) ), tam nám také bylo říkáno, jak bude s R1 vše v pohodě. A pak jsme se s manželkou kolikrát neslyšeli ani na balkoně.
O hluku v noci nemá smysl ani psát. Proto si nepřejeme ( a nejenom my ) další silnici.
Jak psala paní Starostka, máme dnes společné setkání a snad si vysvětlíme naše názory.
Michal Kučera

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]